RN60C1581BRE6
MFR.Part #
RN60C1581BRE6
JLCPCB Part #
C1785597
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors