PTF65511K00BXEB
MFR.Part #
PTF65511K00BXEB
JLCPCB Part #
C1805062
Description
-55℃~+150℃ 250mW 511kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS