RN60C1503FB14
MFR.Part #
RN60C1503FB14
JLCPCB Part #
C1418391
Description
-65℃~+175℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors