RN60C1453DRE6
MFR.Part #
RN60C1453DRE6
JLCPCB Part #
C1779310
Description
-65℃~+175℃ 145kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors