RN60C1803DRE6
MFR.Part #
RN60C1803DRE6
JLCPCB Part #
C1779215
Description
-65℃~+175℃ 180kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors