RN60C1432DR36
MFR.Part #
RN60C1432DR36
JLCPCB Part #
C1777375
Description
-65℃~+175℃ 14.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors