RN60C1401BBSL
MFR.Part #
RN60C1401BBSL
JLCPCB Part #
C1428504
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors