RN60C1400DB14
MFR.Part #
RN60C1400DB14
JLCPCB Part #
C1416686
Description
-65℃~+175℃ 140Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors