RN60C1392FB14
MFR.Part #
RN60C1392FB14
JLCPCB Part #
C3437996
Description
-65℃~+175℃ 13.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors