RN60C1361BB14
MFR.Part #
RN60C1361BB14
JLCPCB Part #
C1402339
Description
-65℃~+175℃ 1.36kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors