RN60C1351FB14
MFR.Part #
RN60C1351FB14
JLCPCB Part #
C1396532
Description
-65℃~+175℃ 1.35kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors