CRCW080510K0FKEBC
MFR.Part #
CRCW080510K0FKEBC
JLCPCB Part #
C1511840
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS