RN60C1304FRSL
MFR.Part #
RN60C1304FRSL
JLCPCB Part #
C1809515
Description
-65℃~+175℃ 1.3MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors