RN60C1242FR36
MFR.Part #
RN60C1242FR36
JLCPCB Part #
C1773881
Description
-65℃~+175℃ 12.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors