CRCW1210953KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1210953KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4071183
Description
-55℃~+155℃ 750mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS