RN60C1203DBSL
MFR.Part #
RN60C1203DBSL
JLCPCB Part #
C1430776
Description
-65℃~+175℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors