RN60C1130FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C1130FRE6
JLCPCB Part #
C3437133
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 113Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors