RN60C1130BBSL
MFR.Part #
RN60C1130BBSL
JLCPCB Part #
C3501480
Description
-65℃~+175℃ 113Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors