RN60C1002DBSL
MFR.Part #
RN60C1002DBSL
JLCPCB Part #
C1434419
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors