RNX05010K0JKLB
MFR.Part #
RNX05010K0JKLB
JLCPCB Part #
C1447825
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 10kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS