RN60C1051BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C1051BRSL
JLCPCB Part #
C1797795
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors