RN60C1043DBSL
MFR.Part #
RN60C1043DBSL
JLCPCB Part #
C1428532
Description
-65℃~+175℃ 104kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors