RN60C1023BRE6
MFR.Part #
RN60C1023BRE6
JLCPCB Part #
C1785358
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors