RN60C1023BBSL
MFR.Part #
RN60C1023BBSL
JLCPCB Part #
C3535829
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors