RN60C1022FR36
MFR.Part #
RN60C1022FR36
JLCPCB Part #
C1773918
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors