RN60C1011BB14
MFR.Part #
RN60C1011BB14
JLCPCB Part #
C1420964
Description
-65℃~+175℃ 1.01kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors