CMF6017K600BEEB
MFR.Part #
CMF6017K600BEEB
JLCPCB Part #
C1797147
Description
-55℃~+175℃ 17.6kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS