TH3A475M016D2900
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TH3A475M016D2900
JLCPCB Part #
C1955447
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 16V 2.9Ω 4.7uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS