RN55E95R3BBSL
MFR.Part #
RN55E95R3BBSL
JLCPCB Part #
C1429697
Description
-65℃~+175℃ 125mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors