RN55E9091FBSL
MFR.Part #
RN55E9091FBSL
JLCPCB Part #
C1427771
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors