CMF5524K900CER6
MFR.Part #
CMF5524K900CER6
JLCPCB Part #
C3424017
Description
-55℃~+175℃ 24.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors