RN55E2150DB14
MFR.Part #
RN55E2150DB14
JLCPCB Part #
C1414857
Description
-65℃~+175℃ 125mW 215Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors