RN55E8842FB14
MFR.Part #
RN55E8842FB14
JLCPCB Part #
C3389774
Description
-65℃~+175℃ 125mW 88.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors