RN55E8501BB14
MFR.Part #
RN55E8501BB14
JLCPCB Part #
C3570375
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors