RN55E2371DB14
MFR.Part #
RN55E2371DB14
JLCPCB Part #
C3411353
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.37kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors