CMF07300K00GNEA80
MFR.Part #
CMF07300K00GNEA80
JLCPCB Part #
C1767531
Description
-55℃~+175℃ 300kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS