RN55E8251CBSL
MFR.Part #
RN55E8251CBSL
JLCPCB Part #
C1431352
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.25kΩ Metal Film Resistors ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors