RN55E81R6DB14
MFR.Part #
RN55E81R6DB14
JLCPCB Part #
C3538930
Description
-65℃~+175℃ 125mW 81.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors