RN55E81R6BRE6
MFR.Part #
RN55E81R6BRE6
JLCPCB Part #
C1790552
Description
-65℃~+175℃ 125mW 81.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors