RN55E7770BR36
MFR.Part #
RN55E7770BR36
JLCPCB Part #
C3484737
Description
-65℃~+175℃ 125mW 777Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors