CP000710R00KE663
MFR.Part #
CP000710R00KE663
JLCPCB Part #
C3524697
Description
-65℃~+275℃ 10Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS