RN55E7501BR36
MFR.Part #
RN55E7501BR36
JLCPCB Part #
C1788216
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors