RN55E7412BBSL
MFR.Part #
RN55E7412BBSL
JLCPCB Part #
C1430207
Description
-65℃~+175℃ 125mW 74.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors