RN55E7411BBSL
MFR.Part #
RN55E7411BBSL
JLCPCB Part #
C1430190
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.41kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors