RN55E73R2FBSL
MFR.Part #
RN55E73R2FBSL
JLCPCB Part #
C3510198
Description
-65℃~+175℃ 125mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors