RN55E73R2DBSL
MFR.Part #
RN55E73R2DBSL
JLCPCB Part #
C1430212
Description
-65℃~+175℃ 125mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors