RN55E8981BRSL
MFR.Part #
RN55E8981BRSL
JLCPCB Part #
C1805361
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors