RN55E72R3BBSL
MFR.Part #
RN55E72R3BBSL
JLCPCB Part #
C1429462
Description
-65℃~+175℃ 125mW 72.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors