RN55E7151DRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E7151DRE6
JLCPCB Part #
C1784543
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors