RN55E70R6BRSL
MFR.Part #
RN55E70R6BRSL
JLCPCB Part #
C3394308
Description
-65℃~+175℃ 125mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors